ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ +30 (210) 8143258

Ημερομηνίες εξεταστικής περιόδου – Ιούνιος 2019

21 Ιουνίου ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γραπτές εξετάσεις                               Α Β Γ Αρμονίας 17:00 – 18:00
Γραπτές εξετάσεις                               Α Β έτους ΙΣΤΟΡΙΑΣ της Μουσικής
Γραπτές εξετάσεις                               ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ της Μουσικής

22 Ιουνίου ΣΑΒΒΑΤΟ
Γραπτές εξετάσεις                               Α Β Γ Θεωρίας  17:30 – 17:40

24 Ιουνίου ΔΕΥΤΕΡΑ
Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   Ηλεκτρικού ΟΡΓΑΝΟΥ (Αρμόνιο)
τάξη Μακρίδου Νίκη 17:30-17:45

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   ΦΛΑΟΥΤΟΥ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   ΤΡΟΜΠΕΤΑΣ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   ΚΛΑΡΙΝΕΤΟΥ 14:45 – 15:00

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   ΣΑΞΟΦΩΝΟΥ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   ΝΤΡΑΜΣ
τάξη Μούρτου Γιώργου 15:00-15:10
τάξη Χατζάκη Βασίλη 16:40-17:30

Πτυχιακές εξετάσεις                            ΝΤΡΑΜΣ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   Ηλεκτρικής ΚΙΘΑΡΑΣ
τάξη Γαργουλάκης Παντελής 15:10-16:20

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   Κλασικής ΚΙΘΑΡΑΣ
Πορφύρη Ρόη 16:30-16:40

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   Ηλεκτρικού ΜΠΑΣΟΥ

Γραπτές εξετάσεις                               Α Β Μοντέρνας ΘΕΩΡΙΑΣ

Προφορικές εξετάσεις                        Solfege Α Β Μοντέρνας ΘΕΩΡΙΑΣ

Γραπτές εξετάσεις                               Α Β Μοντέρνας ΑΡΜΟΝΙΑΣ

Προφορικές εξετάσεις                        Solfege Α Β Μοντέρνας ΑΡΜΟΝΙΑΣ

25 Ιουνίου ΤΡΙΤΗ
Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   JUNIOR VOCALS (τάξη Χ. Μιχαλάκη)

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   ΠΙΑΝΟΥ
τάξη 
Γεωργίτση Πώλας 18:30-18:50

 26 Ιουνίου ΤΕΤΑΡΤΗ
Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   ΒΙΟΛΙΟΥ
τάξη Γράβαρη Ειρήνης 17:00-17:20
τάξη Κούστα Έντας 16:30-17:00

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΔΩΜΑΤΙΟΥ
τάξη Κούστα Έντας 16:30-17:00

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   ΒΙΟΛΟΝΤΣΕΛΟΥ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   Κλασικής ΚΙΘΑΡΑΣ
τάξη Παπακωστόπουλου Κωνσταντίνου 15:25-15:40
τάξη Πούλιου Βασίλη 15:40-16:00
τάξη Πορφύρη Ρόης 16:00-16:10
τάξη Μπόνη Ειρήνης 16:10-16:25
τάξη Μπόγρη Μηνά 17:20-17:40
τάξη Γρηγορέα Κώστα 17:40-18:00
τάξη Γεωργάτου Γιώργου 18:00-18:20

27 Ιουνίου ΠΕΜΠΤΗ
Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   ΑΚΟΡΝΤΕΟΝ
τάξη Παπαδοπούλου Παρασκευή 18:20-18:30

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   ΜΟΝΩΔΙΑΣ
Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   Ελαφρού ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ
τάξη Σταματοπούλου Χρυσώς 15:00-15:30
τάξη Ρουσσάκη Νίκου 15:30-17:00
τάξη Παπαχρήστου Μάρας 17:00-18:00
τάξη Μανωλίδου Τατιάνας 18:00-18:20
Πτυχιακές εξετάσεις                           Ελαφρού ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ

28 Ιουνίου ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις   ΠΙΑΝΟΥ
τάξη Καρατζίκη Αντώνη 15:50-16:10
τάξη Δρούλια Πόλυς 16:10-16:45
τάξη 
Γρηγοριάδου Κατερίνας 16:45-17:30
τάξη 
Ιωαννίδου Μελίνας 17:30-17:40
τάξη 
Μακρίδου Νίκης 17:40-17:50
τάξη 
Καπέλλα  Νόρας 17 :50-18:30
τάξη Αυγέρη Μαρίνα 18:50-19:00

29 Ιουνίου ΣΑΒΒΑΤΟ
Πτυχιακές εξετάσεις                            ΠΙΑΝΟΥ
ταξη Γεωργίτση Πώλας 17:30-18:30

Πτυχιακές εξετάσεις                            ΕΙΔΙΚΟΥ ΑΡΜΟΝΙΑΣ
τάξη Πολύζου Γρηγόρη 16:30-17:00
τάξη Ντρέλα Νίκου 17:00-17:30

Προφορικές εξετάσεις                        Solfege Α Β Γ Θεωρίας
τάξη Πολύζου Γρηγόρης 15:00-15:30
τάξη Τσαφαράς Αναστάσιου 15:30-16:00

Προφορικές εξετάσεις                        Solfege Α Β Γ Αρμονίας
τάξη Πολύζου Γρηγόρης 16:00-16:15
τάξη Τσαφαράς Αναστάσιου 16:15-16:30

————————————————————————-

Προϋπόθεση για τη συμμετοχή στις εξετάσεις είναι η εξόφληση των οικονομικών υποχρεώσεων του σπουδαστή & η προμήθεια ΚΑΡΤΑΣ ΕΙΣΟΔΟΥ από την γραμματεία.

Για  οποιαδήποτε  πληροφορία ή πρόβλημα μπορείτε να απευθύνεστε  στην  γραμματεία των σχολείων.

X