ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΟY ΕΤΟΥΣ 2015-16

_______________________________________________________________________________________________________________________ 24 Ιουνίου ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΙΘΟΥΣΑ 16
Γραπτές εξετάσεις Α-Β-Γ Αρμονίας
Προφορικά Αρμονίας 1 (Σολφέζ 4) 12:30
Προφορικά Αρμονίας 2 (Σολφέζ 5) 13:00

Γραπτές εξετάσεις Α-Β έτους Ιστορίας της Μουσικής

Γραπτές εξετάσεις Μορφολογίας της Μουσικής

_______________________________________________________________________________________________________________________

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/06/2016 9:30
Πτυχιακές εξετάσεις ΑΡΜΟΝΙΑΣ (Ειδικό) – ΑΙΘΟΥΣΑ 13

Εξεταστική επιτροπή :

  1. Παπαδοπούλου Παρασκευή (Διευθύντρια του Πυθαγορείου Ωδείου-Πρόεδρος)
  2. Σκάρκου Ελένη (Καθηγήτρια-Μέλος)
  3. Κονδυλίδου Ασημίνα (Καθηγήτρια-Μέλος)
  4. Τσαφαράς Αναστάσιος (Καθηγητής-Μέλος)
  5. Σταματίου Βασιλική (Καθηγήτρια-Μέλος)

Εκπρόσωπος του Υπουργείου Πολιτισμού – Ιακωβίδου Ευθυμία
_______________________________________________________________________________________________________________________ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/06/2016 11:00
Διπλωματικές εξετάσεις ΠΙΑΝΟΥ – ΑΙΘΟΥΣΑ 13

Εξεταστική επιτροπή :

  1. Παπαδοπούλου Παρασκευή (Διευθύντρια του Πυθαγορείου Ωδείου-Πρόεδρος)
  2. Σκάρκου Ελένη (Καθηγήτρια-Μέλος)
  3. Λεΐμονή Αγάθη (Καθηγήτρια-Μέλος)
  4. Γεωργίτση Πώλα (Καθηγήτρια-Μέλος)
  5. Σταματίου Βασιλική (Καθηγήτρια-Μέλος)

Εκπρόσωπος του Υπουργείου Πολιτισμού – Ιακωβίδου Ευθυμία
_______________________________________________________________________________________________________________________ 25 Ιουνίου ΣΑΒΒΑΤΟ – ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΑΥΛΙΩΝ
Ετήσιες & προαγωγικές εξετάσεις Πιάνου
Καπέλλα Νόρα 13:00-13:45
Μακρίδου Νίκη 13:45-14:00
Ψυλλάκη Κατερίνα  14:00-14:25
Γρηγοριάδου Κατερίνα 14:25-15:10
Κονδυλίδου Άση 15:10-15:40
Αυγέρη Μαρίνα 15:40-16:40
Κερασίδης Φώτης 16:40-17:40
Δρούλια Πόλυ 17:40-18:20
Μιλληλή Χριστίνα 18:20-18:50
Γεωργίτση Πώλα 18:50-20:20

25 Ιουνίου ΣΑΒΒΑΤΟ – ΑΙΘΟΥΣΑ 16
Γραπτές εξετάσεις Α-Β-Γ θεωρίας
Προφορικές εξετάσεις Solfege Α-Β-Γ θεωρίας
Προφορικά θεωρίας 1 (σολφέζ 1) 11:00
Προφορικά θεωρίας 2 (σολφέζ 2) 11:30
Προφορικά θεωρίας 3 (σολφέζ 3) 12:00
Προφορικές εξετάσεις Solfege Α-Β-Γ Αρμονίας

25 Ιουνίου ΣΑΒΒΑΤΟ – ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΑΥΛΙΩΝ
Πτυχιακές εξετάσεις Ανωτέρων Θεωρητικών-ΕΙΔΙΚΟ ΑΡΜΟΝΙΑΣ
Διπλωματικές Εξετάσεις Πιάνου
_______________________________________________________________________________________________________________________ 27 Ιουνίου ΔΕΥΤΕΡΑ – ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΑΥΛΙΩΝ
Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Ηλ. Οργάνου (Αρμόνιο)
Μακρίδου Νίκη 14:50-15:00
Αμωράτη Ιωάννα 15:00-15:15

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Ακορντεόν
Παπαδοπούλου Βίκυ 14:10-14:15

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Ντραμς
Μούρτος Γιώργος 15:25-15:40
Χατζάκης Βασίλης 15:40-17:40

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Ηλ. Κιθάρας
Γαργουλάκης Παντελής 17:40-19:40

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Ηλ. Μπάσου

27 Ιουνίου ΔΕΥΤΕΡΑ – ΑΙΘΟΥΣΑ 16
Γραπτές εξετάσεις Α-Β Μοντέρνας θεωρίας
Γραπτές εξετάσεις Α-Β Μοντέρνας Αρμονίας
Προφορικές εξετάσεις Solfege Α-Β Μοντέρνας θεωρίας
Προφορικές εξετάσεις Solfege Α-Β Μοντέρνας Αρμονίας
_______________________________________________________________________________________________________________________ 28 Ιουνίου ΤΡΙΤΗ – ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΑΥΛΙΩΝ
Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Μονωδίας
Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Ελαφρού Τραγουδιού
Παπαχρήστου Μάρα 12:00-13:00
Ρουσσάκης Νίκος 13:00-13:45
Μανωλίδου Τατιάνα 13:45-14:00

Πτυχιακές εξετάσεις Ελαφρού Τραγουδιού
Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Κλ. Κιθάρας
Αναπολιτάνος Κωνσταντίνος 15:40-16:30
Γρηγορέας Κώστας 16:30-16:50
Μπόγρης Μηνάς 16:50-17:05
Μπόνη Ειρήνη 17:05-18:20
Γεωργάτος Γιώργος 18:20-19:35
Παπακωστόπουλος Κώστας 19:35-19:50

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Μουζουκιού
Μιχαλάκης Μανώλης 19:50-20:00

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Βιολιού
Κουστα Έντα 14:15-14:40
Γράβαρη Ειρήνη 14:40-15:40

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Βιολοντσέλου
Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Τρομπέτας
Φωτάκης Γιάννης 14:00-14:05

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Κλαρινέτου

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Σαξόφωνου
Ιωαννίδης Κώστας  14:05-14:10

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις Φλάουτου
Στάμου Ειρήνη 15:15-15:25

_______________________________________________________________________________________________________________________

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/01/2016 10:00
Πτυχιακές εξετάσεις ΕΙΔΙΚΟΥ ΑΡΜΟΝΙΑΣ – ΑΙΘΟΥΣΑ 13

Εξεταστική επιτροπή :

  1. Παπαδοπούλου Παρασκευή (Διευθύντρια του Πυθαγορείου Ωδείου-Πρόεδρος)
  2. Σκάρκου Ελένη (Καθηγήτρια-Μέλος)
  3. Κονδυλίδου Ασημίνα (Καθηγήτρια-Μέλος)
  4. Τσαφαράς Αναστάσιος (Καθηγητής-Μέλος)
  5. Σταματίου Βασιλική (Καθηγήτρια-Μέλος)

Εκπρόσωπος του Υπουργείου Πολιτισμού – Ιακωβίδου Ευθυμία
_______________________________________________________________________________________________________________________ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10/2015 09:00
Κατατακτήριες εξετάσεις EIΔΙΚΟΥ ΑΡΜΟΝΙΑΣ – ΑΙΘΟΥΣΑ 13

Εξεταστική επιτροπή :

  1. Παπαδοπούλου Παρασκευή (Διευθύντρια του Πυθαγορείου Ωδείου-Πρόεδρος)
  2. Σκάρκου Ελένη (Καθηγήτρια Αν. Θεωρητικών-Μέλος)
  3. Κονδυλίδου Ασημίνα (Καθηγήτρια-Μέλος)
  4. Τσαφαράς Αναστάσιος (Καθηγητής-Μέλος)
  5. Σταματίου Βασιλική (Καθηγήτρια-Μέλος)

Εκπρόσωπος του Υπουργείου Πολιτισμού – Μαργαρίτα Αλεξομανωλάκη
_______________________________________________________________________________________________________________________ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10/2015 10:15
Κατατακτήριες εξετάσεις ΚΙΘΑΡΑΣ – ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΑΥΛΙΩΝ

Εξεταστική επιτροπή :

  1. Παπαδοπούλου Παρασκευή (Διευθύντρια του Πυθαγορείου Ωδείου-Πρόεδρος)
  2. Σκάρκου Ελένη (Καθηγήτρια-Μέλος)
  3. Παγκαδάκη Άννα (Καθηγήτρια-Μέλος)
  4. Μπόνη Ειρήνη (Καθηγήτρια-Μέλος)
  5. Μπρούζος Μιχάλης (Καθηγητής-Μέλος)
_______________________________________________________________________________________________________________________ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10/2015 10:45
Κατατακτήριες εξετάσεις ΠΙΑΝΟΥ – ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΑΥΛΙΩΝ

Εξεταστική επιτροπή :

  1. Παπαδοπούλου Παρασκευή (Διευθύντρια του Πυθαγορείου Ωδείου-Πρόεδρος)
  2. Λεϊμονή Αγάθη (Καθηγήτρια-Μέλος)
  3. Σκάρκου Ελένη (Καθηγήτρια-Μέλος)
  4. Καπέλλα Νόρα-Όλγα (Καθηγήτρια-Μέλος)
  5. Σταματίου Βασιλική (Καθηγήτρια-Μέλος)
_______________________________________________________________________________________________________________________

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10/2015 11:30
Κατατακτήριες εξετάσεις ΒΙΟΛΙΟΥ – ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΑΥΛΙΩΝ

Εξεταστική επιτροπή :

  1. Παπαδοπούλου Παρασκευή (Διευθύντρια του Πυθαγορείου Ωδείου-Πρόεδρος)
  2. Σκιαδά Δροσούλα (Καθηγήτρια-Μέλος)
  3. Σκάρκου Ελένη (Καθηγήτρια-Μέλος)
  4. Γράβαρη Ειρήνη (Καθηγήτρια-Μέλος)
  5. Αθανασόπουλος Αντώνης (Καθηγητής-Μέλος)
_______________________________________________________________________________________________________________________

Όλες οι εξετάσεις σχολικής περιόδου 2015-16 θα ανακοινώνονται κατά τη διάρκεια του σχολικού έτους 2015-2016