• Bob Acri - Sleep Away
  • J.J. Johnson - Lil Darlin

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΟY ΕΤΟΥΣ 2014-15

_______________________________________________________________________________________________________________________

8 Ιουνίου 2015 ΔΕΥΤΕΡΑ

ΕΓΩ & ΕΣΥ ΜΑΖΙ

Ανοικτό μάθημα Melody Stars & Απονομή Ενδεικτικών (τμήμα Κούγια Αναστασίας)

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

_______________________________________________________________________________________________________________________

24 Ιουνίου 2015 ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΙΑΝΟ

Ετήσιες & προαγωγικές εξετάσεις

Τάξεις…
Κερασίδη Φώτη                12:15-12:45
Γρηγοριάδου Κατερίνας 12:45-13:15
Γεωργίτση Πώλας            13:20-14:00
Καπέλλα Νόρας                14:00-14:40
Μιληλή Χριστίνας            14:40-15:15
Καρατζίκη Αντώνη           15:15-15:35
Αυγέρη Μαρίνας              15:35-16:50
Θέμελη Ορσαλίας            16:50-17:10
Κουνάδη Άννας                17:10-17:20
Ψυλλάκη Κατερίνας        17:20-18:00
Δρούλια Πόλυς                18:20-19:00
Πεζοπούλου Νίκης         19:00-19:10

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Λεϊμονή Αγάθη – Μέλος
Γεωργίτση Πώλα –  Μέλος
Γρηγοριάδου Κατερίνα – Μέλος
Δρούλια Πόλυ – Μέλος
Ψυλλάκη Κατερίνα – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

_______________________________________________________________________________________________________________________

25 Ιουνίου 2015 ΠΕΜΠΤΗ

ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ (Αρμόνιο)

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις

Τάξη …
Αμωράτη Ιωάννας 15:30-15:50
Μακρίδου Νίκη      15:00-16:30

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Αμωράτη Ιωάννα – Μέλος
Γούσας Παντελής –  Μέλος
Μακρίδου Νίκη – Μέλος
Πεζοπούλου Νίκη – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

ΑΚΟΡΝΤΕΟΝ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις

Τάξη …
Παπαδοπούλου Βίκυς 15:15-15:30

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Αμωράτη Ιωάννα – Μέλος
Γούσας Παντελής –  Μέλος
Μακρίδου Νίκη – Μέλος
Πεζοπούλου Νίκη – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

ΤΡΟΜΠΕΤΑ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις

Τάξη …
Φωτάκη Γιάννη 14:30-14:45

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Γούσας Παντελής – Μέλος
Ιωαννίδης Κώστας – Μέλος
Φωτάκης Ιωάννης – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

ΚΛΑΡΙΝΕΤΟ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις

Τάξη …
Ιωαννίδη Κώστα 14:45-15:00

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Γούσας Παντελής – Μέλος
Ιωαννίδης Κώστας – Μέλος
Φωτάκης Ιωάννης – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

ΣΑΞΟΦΩΝΟ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις

Τάξη …
Ιωαννίδη Κώστα 15:00-15:15

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Γούσας Παντελής – Μέλος
Ιωαννίδης Κώστας – Μέλος
Φωτάκης Ιωάννης – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

ΝΤΡΑΜΣ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις

Τάξη …
Χατζάκη Βασίλη 18:00-21:00

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Γαργουλάκης Παντελής – Μέλος
Γούσας Παντελής –  Μέλος
Χατζάκης Βασίλης – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΚΙΘΑΡΑ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις

Τάξη …
Γαργουλάκη Παντελή 16:00-17:45

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Γαργουλάκης Παντελής – Μέλος
Γούσας Παντελής –  Μέλος
Χατζάκης Βασίλης – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΜΠΑΣΟ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις

Τάξη …
Γαργουλάκη Παντελή 17:45-18:00

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Γαργουλάκης Παντελής – Μέλος
Γούσας Παντελής –  Μέλος
Χατζάκης Βασίλης – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

Α-Β ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΘΕΩΡΙΑ

Γραπτές εξετάσεις

Α Μοντέρνα Θεωρία 10:00-11:00
Β Μοντέρνα Θεωρία 11:00-12:00

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Πολύζος Γρηγόρης – Μέλος
Σταματίου Βασιλική – Μέλος
Τσαφαράς Αναστάσιος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΑΙΘΟΥΣΑ 17

Α-Β ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΑΡΜΟΝΙΑ

Γραπτές εξετάσεις

Α Μοντέρνα Αρμονία     19:00-20:00
Β Μοντέρνα Αρμονία     18:00-19:00

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Πολύζος Γρηγόρης – Μέλος
Σταματίου Βασιλική – Μέλος
Τσαφαράς Αναστάσιος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΑΙΘΟΥΣΑ 17

SOLFEGE Α-Β ΜΟΝΤΕΡΝΑΣ ΘΕΩΡΙΑΣ

Προφορικές εξετάσεις

Solfege A Μοντέρνας Θεωρίας 13:30-14:00
Solfege Β Μοντέρνας Θεωρίας 14:00-14:30

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Πολύζος Γρηγόρης – Μέλος
Σταματίου Βασιλική – Μέλος
Τσαφαράς Αναστάσιος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

SOLFEGE Α-Β ΜΟΝΤΕΡΝΑΣ ΑΡΜΟΝΙΑΣ

Προφορικές εξετάσεις

Solfege A Μοντέρνας Αρμονίας 12:00-12:30
Solfege Β Μοντέρνας Αρμονίας 12:30-12:45

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Πολύζος Γρηγόρης – Μέλος
Σταματίου Βασιλική – Μέλος
Τσαφαράς Αναστάσιος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

_______________________________________________________________________________________________________________________

26 Ιουνίου 2015 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α-Β-Γ ΚΛΑΣΙΚΗ ΑΡΜΟΝΙΑ

Γραπτές εξετάσεις

Α Αρμονία     19:00-20:00
Β-Γ Αρμονία 18:00-19:00

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Πολύζος Γρηγόρης – Μέλος
Σταματίου Βασιλική – Μέλος
Τσαφαράς Αναστάσιος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΑΙΘΟΥΣΑ 17

Α-Β έτος ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Γραπτές εξετάσεις

Α-Β Ιστορία Μουσικής 18:00-19:00

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Πολύζος Γρηγόρης – Μέλος
Σταματίου Βασιλική – Μέλος
Τσαφαράς Αναστάσιος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΑΙΘΟΥΣΑ 17

Α-Β έτος ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Γραπτές εξετάσεις

Α-Β Μορφολογία Μουσικής 18:00-19:00

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Πολύζος Γρηγόρης – Μέλος
Σταματίου Βασιλική – Μέλος
Τσαφαράς Αναστάσιος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΑΙΘΟΥΣΑ 17

ΜΟΝΩΔΙΑ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις

Τάξεις …
Παπαχρήστου Μάρας  11:00-12:00
Ρουσσάκη Νίκου           12:00-12:40

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Αποστολάκη Αικατερίνη – Μέλος
Καρατζίκης Αντώνης – Μέλος
Μανωλίδου Τατιάνα – Μέλος
Παπαχρήστου Μάρα – Μέλος
Ρουσσάκης Νίκος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

ΕΛΑΦΡΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις

Τάξεις …
Παπαχρήστου Μάρας  11:00-12:00
Ρουσσάκη Νίκου           12:00-12:40

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Αποστολάκη Αικατερίνη – Μέλος
Καρατζίκης Αντώνης – Μέλος
Μανωλίδου Τατιάνα – Μέλος
Παπαχρήστου Μάρα – Μέλος
Ρουσσάκης Νίκος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

ΕΛΑΦΡΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

Πτυχιακές εξετάσεις 12:40-14:40
Εξεταστική επιτροπή:
Παπαδοπούλου Παρασκευή Καλλιτεχνική διευθύντρια του Πυθαγορείου Ωδείου & πρόεδρος
Αποστολάκη Αικατερίνη Καθηγήτρια Φωνητικής
Καρατζίκης Αντώνης Συνθέτης
Μανωλίδου Τατιάνα Καθηγήτρια Φωνητικής
Παπαχρήστου Μάρα Καθηγήτρια Φωνητικής
Ρουσσάκης Νίκος Καθηγητής Φωνητικής
Υποψήφιοι Σπουδαστές
Καραμίντζα Θεοδώρα του Αναστάσιου
Σταματοπούλου Χρυσούλα του Νικολάου

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

ΚΛΑΣΙΚΗ ΚΙΘΑΡΑ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις

Τάξεις …
Παπακωστόπουλου Κώστα       16:15-16:35
Αναπολιτάνου Κωνσταντίνου  16:40-18:20
Γεωργάτου Γιώργου                   18:20-18:45
Μπόγρη Μηνά                             18:45-19:00
Μπόνη Ειρήνης                           19:00-19:25
Γρηγορέα Κώστα                         19:25-19:45

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Παγκαδάκη Άννα – Μέλος
Γρηγορέας Κώστας –  Μέλος
Γεωργάτος Γιώργος – Μέλος
Μπόνη Ειρήνη – Μέλος
Παπακωστόπουλος Κώστας – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

ΒΙΟΛΙ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις

Τάξεις …
Γράβαρη Ειρήνης 15:00-16:00
Κούστα Έντας       16:00-16:15

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Γράβαρη Ειρήνη – Μέλος
Γούσας Παντελής – Μέλος
Κούστα Έντα – Μέλος
Μπένσης Ευγένιος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

ΒΙΟΛΟΝΤΣΕΛΟ

Ετήσιες & Προαγωγικές εξετάσεις

Τάξη …
Μπένση Ευγένιου 16:15-16:30

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Γράβαρη Ειρήνη – Μέλος
Γούσας Παντελής – Μέλος
Κούστα Έντα – Μέλος
Μπένσης Ευγένιος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

_______________________________________________________________________________________________________________________

27 Ιουνίου 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

Α-Β-Γ ΚΛΑΣΙΚΗ ΘΕΩΡΙΑ

Γραπτές εξετάσεις

Α Θεωρία 10:00-11:00
Β Θεωρία 11:00-12:00
Γ Θεωρία 12:00-13:00

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Πολύζος Γρηγόρης – Μέλος
Σταματίου Βασιλική – Μέλος
Τσαφαράς Αναστάσιος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΑΙΘΟΥΣΑ 17

SOLFEGE Α-Β-Γ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ

Προφορικές εξετάσεις

Solfege A Θεωρίας 13:30-14:00
Solfege Β Θεωρίας 14:00-14:30
Solfege Γ Θεωρίας 14:30-15:00

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Πολύζος Γρηγόρης – Μέλος
Σταματίου Βασιλική – Μέλος
Τσαφαράς Αναστάσιος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

SOLFEGE Α-Β-Γ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΑΡΜΟΝΙΑΣ

Προφορικές εξετάσεις

Solfege A Αρμονίας 12:00-12:30
Solfege Β Αρμονίας 12:30-12:45
Solfege Γ Αρμονίας 12:45-13:00

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Καλλιτεχνική Διεύθυνση
Πολύζος Γρηγόρης – Μέλος
Σταματίου Βασιλική – Μέλος
Τσαφαράς Αναστάσιος – Μέλος

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

_______________________________________________________________________________________________________________________

28 Ιουνίου 2015 ΚΥΡΙΑΚΗ

ΕΙΔΙΚΟ ΑΡΜΟΝΙΑΣ

ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 10:30
Εξεταστική επιτροπή:
Παπαδοπούλου Παρασκευή Καλλιτεχνική διευθύντρια του Πυθαγορείου Ωδείου & πρόεδρος
Σκάρκου Ελένη Καθηγήτρια Αν. Θεωρητικών της Μουσικής σχολής Ηριδανός
Σταματίου Βασιλική Καθηγήτρια Αν. Θεωρητικών του Ωδείου Θαλής
Κονδυλίδου Ασημίνα Καθηγήτρια Αν. Θεωρητικών της Μουσικής σχολής Ηριδανός
Τσαφαράς Αναστάσιος Καθηγητής Αν. Θεωρητικών του Πυθαγορείου Ωδείου

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

_______________________________________________________________________________________________________________________

30 Ιουνίου 2015 ΤΡΙΤΗ

ΕΓΩ & ΕΣΥ ΜΑΖΙ

Ανοικτό μάθημα Melody Masters & Απονομή Ενδεικτικών (τμήμα Μαργαρίτη Μαριέττας)

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

_______________________________________________________________________________________________________________________

28 Φεβρουαρίου 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

ΚΛΑΣΙΚΗ ΚΙΘΑΡΑ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ
Σπουδαστές Καθηγητή Παπακωστόπουλου Κώστα από 14:00 έως 14:15
Σπουδαστές Καθηγητή Γρηγορέα Κώστα από 14:15 έως 15:00
Σπουδαστές Καθηγήτριας Μπόνη Ειρήνης από 15:00 έως 15:30
Σπουδαστές Καθηγητή Αναπολιτάνου Κώστα από 15:30 έως 16:20
Σπουδαστές Καθηγητή Μπόγρη Μηνά από 16:20 έως 16:30
Σπουδαστές Καθηγητή Γεωργάτου Γιώργου από 16:30 έως 17:00

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΑΙΘΟΥΣΑ 13

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

31 Ιανουαρίου 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

ΒΙΟΛΙ

ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ – ώρα 12:00
Εξεταστική Επιτροπή
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Πρόεδρος
Σκιαδά Δροσούλα – Μέλος
Αθανασόπουλος Αντώνης – Μέλος
Γράβαρη-Χηράτου Ειρήνη – Μέλος
Σκάρκου Ελένη – Μέλος

Υποψήφιοι Σπουδαστές
Πάσχος Ηλίας του Νικολάου

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

_______________________________________________________________________________________________________________________

31 Ιανουαρίου 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

ΑΝΩΤΕΡΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ

ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ – ώρα 17:00
Εξεταστική Επιτροπή
Παπαδοπούλου Παρασκευή – Πρόεδρος
Σκάρκου Ελένη – Μέλος
Κονδυλίδου Ασημίνα – Μέλος
Τσαφαράς Αναστάσιος – Μέλος
Σταματίου Βασιλική – Μέλος

Υποψήφιοι Σπουδαστές
Λακιός Χριστόδουλος του Μάριου-Αριστείδη

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ

_______________________________________________________________________________________________________________________

Όλες οι εξετάσεις σχολικής περιόδου 2014-15 θα ανακοινώνονται κατά τη διάρκεια του σχολικού έτους 2014-2015